Adam Halicki

Właściciel

Gdzie Okna Tam i My!

O firmie

Firma "Żaluzje" Adam Halicki powstała w roku 1995r. Początkowo, jako firma dystrybuująca żaluzje wewnętrzne na rynku podlaskim. W roku 2000 firma otworzyła własną linię montażową zakupując maszyny do półautomatycznej produkcji, produkującą żaluzje zewnętrzne. Obecnie produkcja oparta jest o systemy firmy Alukon oraz Aluprof, natomiast automatyka bazuje na półproduktach Somfy. W 2015 roku firma znacznie rozszerzyła swoją działalność powiększając zakład produkcyjno - magazynowy o dodatkowe 800 m2. Nastąpił rozwój produkcji, zwiększony został park maszynowy. Dzięki temu firma obecnie oferuje szeroką gamę wyrobów osłon wewnętrznych i zewnętrznych.

W ramach oferowanych produktów firma „Żaluzje” A. Halicki przedstawia następującą ofertę:
– żaluzje poziome wewnętrzne i zewnętrzne,
– żaluzje fasadowe,
– rolety fasadowe
– rolety materiałowe,
– żaluzje pionowe, plisy i panele.
– pergole
– markizy
– moskitiery

Głównym produktem oferowanym przez firmę, z największym udziałem w sprzedaży, są zewnętrzne rolety zabezpieczające , żaluzje fasadowe oraz markizy . Gama oferowanych wyrobów z roku na roku stale rośnie wraz ze zmieniającymi się trendami rynkowymi oraz oczekiwaniami klientów. W odpowiedzi na zapotrzebowania rynku firma wprowadziła do oferty rolety solarne, które dzięki zastosowanej technologii nie potrzebują dodatkowego źródła zasilania, w zależności od warunków i temperatury, roleta opuszcza i zamyka się automatycznie, np. w przypadku, wysokiej temperatury i nadmiernego nasłonecznienia samodzielnie zamyka się, wraz ze spadkiem temperatury roleta ponownie się otwiera. Produkt ten wspiera budownictwo ekologiczne chroniąc latem przed przegrzaniem pomieszczenia, zimą natomiast pozwalając na ogrzanie budynku. Proces wytwarzania ww. produktów odbywa się na nowoczesnym parku maszynowym pozwalającym dochować wysokich standardów montażowych.

Firma „Żaluzje” A.Halicki jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, budującym swoją pozycję na rynku budowlanym. Strategia firmy zakłada ciągły rozwój, zarówno pracowników, kadry zarządzającej, jak i ilości i jakości oferowanych nowych produktów i usług.

Szeroka gama oferowanych produktów oraz doświadczenie w projektowaniu i montażu osłon okiennych idealnie wpisuję się motto naszej firmy „Gdzie Okna Tam i My!”.

Nasi klienci o nas

“Piję kawę i podziwiam moje nowe bambusowe rolety 🙂 Polecam gorąco firmę Żaluzje Halicki!”

Marta Kotowicz

Dzięki roletom zabezpieczającym zamontowanym przez firmę Żaluzje Halicki ja i moja rodzina czujemy się bezpieczniej w naszym nowym domu. Polecam gorąco profesjonalną i fachową obsługę!

Ela Hościłowicz

Wybrała markizę w firmie Żaluzje Halicki ze względu na szybkość obsługi, fachowe doradztwo i profesjonalny montaż miłej ekipy 🙂 Polecam!

Alicja Bielenia

Get Inspired

Design Ideas